Reklamsız HD Yabanci Dizi İzle

Merhaba arkadaşlar, bu sefer makale değilde kendim için yapmış olduğum Reklamsız Yabanci Dizi İzle Programını paylasmak için yazıyorum. Program ücretsiz, part geçişleri otomatik, eskilerin çoğu yenilerin hepsi hd kalitesinde ve reklamsız veeeee bu da dizi keyfi artık daha keyifli.Umarım beğenirsiniz. İlerde Yerli Dizi ve Sinema Filmleri eklemeyi düşünüyorum. Programın örnek resimleri aşağıdadır.

NOT: Ufak Bir Sıkıntı Var Dizi Saglayıcıları ile ilgili agustosun 2. haftası çözmeyi planlıyorum 01.08.2012
Sıkıtı Çözülmüştür. Önceden yüklemiş olanlar güncelleme kontrolu ile yeni versiyonu alabilirler. 09.08.2012 13.08.2012

01.05.2013 tarihinden itibaren versiyon güncellemelerini iş yogunlugum sebebiyle askıya aldım ins en yakın yazmanda yeni versiyonalrını çıkartmaya devam edeceğim. Ara ara lütfen sayfayı kontrol ediniz.

Uygulamanın Çalışması İçin Gerekli Programlar:

Dizi Player Setup:

  • Reklamsız Yabanci HD Dizi Izle Video Player Download

 

VLC Player İçin : Uygulamayı 32 Bit VLC Player ile yaptım, 64 bit testlerinde sorunla karsılasmadım çok fazla çok sıkıntı çıkıyorsa benim verdiğim VLC Player’ı yükleyin birde sorunla ilgili uygulamdan bilgi dönerseniz sevinirim.


Giriş Sayfası

Son Çıkan 60 – 65 Bölüm Dizi

Arama Kelimesine Göre Bulunan Dizi Bölümleri

Takip Et Listesi İle Listeden Hızlı Bulma

Seçilen Diziyi İzleme


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/cemalcan/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1044